تور گردشگری | تور مسافرتی | قیمت تور گردشگری | تور مسافرتی

سفر ۳ روزه به کیش چقدر هزینه دارد؟ / قیمت جدید تور گردشگری به مقصد کیش

سفر ۳ روزه به کیش چقدر هزینه دارد؟ / قیمت جدید تور گردشگری به مقصد کیش

بررسی هزینه های تور مسافرتی کیش ویژه آبان ماه ۱۴۰۲ به شرح جدول زیر است؛

تور گردشگری به مقصد کیش جزو پرطرفدارترین تورهای گردشگری به حساب می آیند. با ورود به فصل پاییز و سرد شدن هوا بی شک طرفداران این تورها بیشتر از قبل نیز خواهد شد.

این روزها تور گردشگری کیش خیلی رایج شده است، هم شیک و مدرن است هم یک شهر ساحلی فوق‌العاده. در واقع سفر به کیش یک گزینه ایده‌آل برای جایگزین کردن سفرهای خارجی با هزینه پایین است. تور کیش هم که از زمین و آسمان می‌بارد. در این مطب  هزینه تورهای رفت و برگشت هوایی به کیش را بررسی کرده ایم.

این روزها تور مسافرتی کیش خیلی رایج شده است، هم شیک و مدرن است هم یک شهر ساحلی فوق‌العاده. در واقع سفر به کیش یک گزینه ایده‌آل برای جایگزین کردن سفرهای خارجی با هزینه پایین است. تور کیش هم که از زمین و آسمان می‌بارد. در این مطب  هزینه تورهای رفت و برگشت هوایی به کیش را بررسی کرده ایم.

یکی از پرطرفدارترین سایت‌های فروش تور مسافرتی کیش در این هفته، برای ۳ روز سفر رفت و برگشت هوایی به کیش هتل لوتوس قیمت اتاق ۲ تخته را مبلغ ۴,۰۰۰,۰۰۰  تومان و قیمت اتاق ۳ تخته را مبلغ۳,۸۵۰,۰۰۰  تومان اعلام کرده است.

این در حالی است که برای همین مدت اقامت هتل  پارس نیک قیمت اتاق ۲ تخته را مبلغ ۴,۲۰۰۰,۰۰۰  تومان و قیمت اتاق ۳ تخته را مبلغ ۳,۶۰۰,۰۰۰  تومان تعیین کرده است.

لازم به ذکر است قیمت‌های درج شده مربوط به سایت‌های فروش اینترنتی است و به دلیل نوسان قیمت ها و سایر عوامل ممکن است با نرخ امروز  متفاوت باشد.

قیمت تور هوایی کیش ( ۳ روز / مهر ماه ۱۴۰۲)

هتل درجه هتل  اتاق قیمت (هرنفر / تومان)
لوتوس ۳ ۲ تخته ۴,۰۰۰,۰۰۰
۳ تخته ۳,۸۵۰,۰۰۰
پانیز ۲ تخته ۴,۱۰۰,۰۰۰
۳ تخته ۳,۷۰۰,۰۰۰
پارس نیک ۲ تخته ۴,۲۰۰۰,۰۰۰
۳ تخته ۳,۶۰۰,۰۰۰

 

دیگران می‌خوانند
اینستاگرام تیتر کوتاه

نظر شما

اخبار
پیشنهاد سردبیر