اختصاصی تیترکوتاه؛

خرید تلویزیون هوشمند چقدر هزینه دارد؟ / قیمت جدید انواع تلویزیون هوشمند

خرید تلویزیون هوشمند چقدر هزینه دارد؟ / قیمت جدید انواع تلویزیون هوشمند

در این گزارش آخرین قیمت انواع تلویزیون هوشمند را مورد بررسی قرار دادیم.

پیشرفت فناوری و فناوری چیزهای زیادی برای ما به ارمغان آورده که یکی از آنها تلویزیون‌های هوشمند است. گرچه این روزها، هر تلویزیونی در فروشگاه‌ها را تلویزیون هوشمند می‌خوانند، ولی در حقیقت هر تلویزیونی هوشمند نیست.

تلویزیون هوشمند و یا اسمارت تی وی چیست؟ از آنجایی که سرویس‌های پخش شیوه تماشای فیلم‌ها و نمایش‌ها را تغییر داده‌اند، تلویزیون‌ها نیز تغییر کرده و ویژگی‌ها و قابلیت‌هایی را اضافه کرده‌اند که یک دهه پیش معمول نبود. امروزه به لطف اتصال اینترنت و قابلیت اجرای برنامه‌ها می‌توان بیشتر تلویزیون‌ها را تلویزیون‌های هوشمند نامید، اما همه آنها یکسان نیستند. تلویزیون‌های قدیمی که فقط می‌توانند محتوای آنتن HDTV، کابل یا منبع A / V دیگری را نمایش دهند کم کم از در حال خارج شدن از دور هستند. دنیای ارتباطات امروز انتظار چیزی هوشمندانه‌تر دارد. تلویزیون‌های مدرن با پردازنده‌های قدرتمند، اتصال به اینترنت و قابلیت‌های نرم افزاری، بیشتر شبیه یک گوشی هوشمند یا تبلت هستند تا تلویزیون نسل‌های گذشته.

تلویزیون‌ هوشمند، دقیقاً مانند تلفن‌های هوشمند و دستگاه‌های خانگی هوشمند، از اینترنت پشتیبانی می‌کنند و طیف وسیعی از برنامه‌ها را ارائه می‌دهند. دنیایی از آپشن‌های جدید سرگرمی، از پخش فیلم در برنامه‌ها و سرویس‌های اشتراکی گرفته تا بازی کردن، گشت و‌گذار در رسانه‌های اجتماعی و کنترل خانه از راه دور از جمله کاربردهای اسمارت تی وی است.

تعداد زیادی از مدل‌ها شامل ابزارهای تشخیص صدا مانند آمازون الکسا و دستیار گوگل برای تغییر کانال و جست‌وجوی برنامه‌ها هستند. بیشتر تلویزیون‌های هوشمند با یکی از بهترین بلندگوهای هوشمندی که از قبل در اختیار دارید کار خواهند کرد و تعداد کمی از آنها عملکردهای مشابه یا درست در تلویزیون را ارائه می‌دهند. به طور خلاصه اگر بخواهید بدانید که منظور از تلویزیون هوشمند چیست باید بگوییم که یک تلویزیون هوشمند دارای یک سیستم عامل / پلت فرم است که به شما امکان می‌دهد بدون نیاز به اتصال به دستگاه اضافه‌ای به محتوای رسانه آنلاین و مبتنی بر شبکه دسترسی داشته باشید، آن را مدیریت و مشاهده کنید.

در ادامه قیمت تلویزیون هوشمند در بازار را برای شما فراهم کردیم. با تیترکوتاه همراه باشید.

براساس آگهی‌های اینترنتی، قیمت تلویزیون ال‌ای دی دنای مدل MC-۳۲B۱ سایز ۳۲ اینچ، ۵،۸۷۰،۰۰۰ تومان شد.

تلویزیون ال‌ای دی هوشمند آیوا مدل ZQ-PM۸U۵۵UHD سایز ۵۵ اینچ، ۲۲،۸۰۰،۰۰۰ تومان قیمت دارد.

تلوزیون ال‌ای دی هوشمند اسنوا مدل SSD-۵۰SA۶۲۰U سایز ۵۰ اینچ، ۱۷،۰۰۰،۰۰۰ تومان به فروش می‌رسد.

تلویزیون ال‌ای دی هوشمند سونی مدل BRAVIA ۵۵X۹۰K سایز ۵۵ اینچ، ۵۷،۶۸۰،۰۰۰ تومان به فروش می‌رسد.

تلویزیون ال‌ای دی اسنوا SLD-۳۲NK۱۲۴۰۰M سایز ۳۲ اینچ، ۶،۹۰۰،۰۰۰ قیمت دارد.

تلویزیون ال‌ای دی هوشمند تی سی ال مدل ۵۰P۷۳۵ سایز ۵۰ اینچ، ۱۷،۱۰۰،۰۰۰ قیمت دارد.

تلویزیون-هوشمند

دیگران می‌خوانند
اینستاگرام تیتر کوتاه

نظر شما

اخبار
پیشنهاد سردبیر