قیمت مسکن | رهن کامل | اجاره مسکن

با ۵۰۰ میلیون در این مناطق خانه رهن کنید / قیمت مسکن ۵۰ تا ۱۰۰ متری + جدول

با ۵۰۰ میلیون در این مناطق خانه رهن کنید / قیمت مسکن ۵۰ تا ۱۰۰ متری + جدول

در این گزارش به بررسی واحدهای مسکونی با رهن ۵۰۰ میلیونی در تهران خواهیم پرداخت.

طبق آمار مربوط به قیمت مسکن در نقاط مختلف پایتخت، قیمت‌ها در بیشتر مناطق تهران روند کاهشی داشته‌اند. البته همچنان تعداد معاملات ملکی رو به افول است. در این میان فایل‌های قرمز نیز مشاهده می‌شوند. مواردی که فروشندگان راضی به کاهش قیمت نیستند و همچنان با قیمت پیشنهادی بالا در انتظار خریدار هستند. بازار رهن و اجاره طبق روال همیشه وضعیت بهتری نسبت به خرید مسکن دارد.

امروز نگاهی به قیمت رهن خانه با ۵۰۰ میلیون در مناطق مختلف تهران داریم و بررسی می‌کنیم.

اگر قصد اجاراه واحد ۱خوابه در مجیدیه دارید یک واحد با متراژ ۶۵ متر که دارای تمام امکانات است را با مبلغی بالغ‌ بر ۵۰۰ میلیون تومان رهن کنید.

واحد دیگر با متراژ ۵۵ متر که ۱ خوابه است و انباری و ۲۰ ساله است را در ستارخان با ودیعه ۵۰۰ میلیون تومان کرایه کنید.

همچنین واحد دیگر ۱۲ ساله با متراژ ۵۳ متر که دارای ۱ اتاق خواب، انباری و آسانسور است در تهران‌نو این واحد را با رهن کامل ۵۰۰ میلیون تومان می‌توانید کرایه کنید.

اگر واحد ۶۲ متری مد نظر دارید، باز واحدی دیگری که ۱۶ ساله است و ۱ اتاق خواب دارد باید ۵۰۰ میلیون تومان برای این واحد در پاتریس لومومبا پرداخت کنید.

اگر واحدی بزرگتری می‌خواهید باز واحدی که ۱۰۰ متر است را می‌توانید با رهن کامل ۵۰۰ میلیون تومان در یافت‌آباد برای اجاره آگهی شده است.

یاخچی آباد یکی از محله هایی می‌باشد که در جنوب تهران واقع شده و دارای یک سری امکانات می‌باشد طوری که همه ی ساکنان در آرامش قرار بگیرند. محله‌ی یاخچی آباد تهران یکی از محله‌های پایین شهر می‌باشد و به نظام آباد و خانی آباد نزدیک می‌باشد. این شهر در منطقه ۱۶ تهران واقع گردیده است و به محله هایی همچون نازی آباد و خانی آباد نزدیک است، اگر قصد اجاره خانه در یاخچی‌آباد را دارید یک واحد ۷۵ متری دارای ۲ اتاق خواب و ۱۳ساله را با رهن کامل ۵۰۰ میلیون تومان در یاخچی‌آباد قیمت‌گذاری شده است.

برای راحتی شما جدولی را تهیه کرده‌ایم تا بدانید برای رهن کامل یک واحد دو خوابه در مناطق صادقیه و با امکانات متفاوت دقیقا به چه بودجه‌ای برای رهن نیازمند هستید.

 با توجه به سال ساخت، منطقه و برخورداری از امکاناتی مانند آسانسور، پارکینگ و انباری قیمت‌ها متغیر است.

با مطالعه جدول زیر اطلاعات بیشتری درباره هزینه رهن کامل خانه با ۵۰۰ میلیون تومان در مناطق مختلف تهران به‌دست می‌آورید.

قیمت-مسکن

توجه داشته‌ باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در مناطق مختلف تهران برای اجاره گذاشته شده‌اند و نرخ‌های ذکر شده قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت اجاره مسکن در هر منطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و... متفاوت خواهد بود.

دیگران می‌خوانند
اینستاگرام تیتر کوتاه

نظر شما

اخبار
پیشنهاد سردبیر