قیمت مسکن | رهن کامل | اجاره مسکن

رهن واحدهای نقلی در شرق تهران / رهن کامل با ۲۵۰ میلیون تومان

رهن واحدهای نقلی در شرق تهران / رهن کامل با ۲۵۰ میلیون تومان

در این گزارش به برررسی نرخ رهن کامل واحدهای نقلی در منطقه شرق تهران خواهیم پرداخت.

شرق تهران از مناطقی است که محله هایی متفاوتی برای سکونت دارد. خیابان‌های شلوغ و پر رفت و آمد، امکانات رفاهی و تجاری فراوان و تنوع قیمت مسکن در این منطقه، جزو ویژگی‌های مثبت آن برای یافتن واحد مسکونی مناسب است.

امروز نگاهی به قیمت رهن کامل آپارتمان در نقلی در مناطق مختلف تهران داریم و بررسی می‌کنیم خانه نقلی با چه مشخصاتی می‌تواند خانه رهن کرد.

اگر به دنبال واحد نقلی با رهن کامل در مناطق مختلف تهران هستید گزارش امروز ما را از دست ندهید.

اگر قصد اجاراه واحد نقلی در نارمک دارید یک واحد که ۴۵ متر است و دارای تمام امکانات است را با مبلغی بالغ‌ ۴۰۰ میلیون تومان رهن کنید.

واحد دیگر با متراژ ۵۰ متر که یک خوابه است و انباری، پارکینگ و ۱۷ ساله است را در پیروزی با ودیعه ۴۰۰ میلیون تومان کرایه کنید.

همچنین واحد دیگر ۱۸ ساله با متراژ ۵۲ متر که دارای یک اتاق خواب، انباری است در آهنگ این واحد را با رهن کامل ۳۸۰ میلیون تومان می‌توانید کرایه کنید.

اگر واحد ۶۵ متری مد نظر دارید، باز واحدی دیگری که ۹ ساله است و یک اتاق خواب دارد باید ۵۰۰ میلیون تومان برای این واحد در شکوفه پرداخت کنید.

اگر واحدی ۵۱ متری می‌خواهید باز واحدی که ۱ اتاق خواب دارد را می‌توانید با رهن کامل ۴۵۰ میلیون تومان در شکوفه برای اجاره آگهی شده است.

اگر در میدان شهدا به دنبال خانه نقلی هستید باز یک واحد با متراژ ۵۰ متر که یک اتاق خواب دارد و ۱۶ ساله است را در میدان شهدا با رهن کامل ۴۱۵ میلیون تومان در میدان شهدا قیمت‌گذاری شده است.

برای راحتی شما جدولی را تهیه کرده‌ایم تا بدانید برای رهن کامل یک واحد نقلی در مناطق مختلف تهران و با امکانات متفاوت دقیقا به چه بودجه‌ای برای رهن نیازمند هستید.

 با توجه به سال ساخت، منطقه و برخورداری از امکاناتی مانند آسانسور، پارکینگ و انباری قیمت‌ها متغیر است.

با مطالعه جدول زیر اطلاعات بیشتری درباره هزینه رهن کامل خانه نقلی در مناطق مختلف تهران به‌دست می‌آورید.

مشکن-شرق-تهران

توجه داشته‌ باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در در مناطق مختلف تهران برای اجاره گذاشته شده‌اند و نرخ‌های ذکر شده قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت اجاره مسکن در هر منطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و... متفاوت خواهد بود.

دیگران می‌خوانند
اینستاگرام تیتر کوتاه

نظر شما

اخبار
پیشنهاد سردبیر