تور گردشگری | تور مسافرتی | قیمت تور گردشگری | تور مسافرتی

۸ شب سفر به بانکوک تایلند چقدر هزینه دارد؟ / قیمت جدید تور مسافرتی بانکوک

۸ شب سفر به بانکوک تایلند چقدر هزینه دارد؟ / قیمت جدید تور مسافرتی بانکوک

بررسی هزینه تور مسافرتی تایلند ویژه آبان ماه ۱۴۰۲ به شرح جدول زیر است.

تایلند یکی از پرطرفدارترین کشورهای آسیایی به حساب می آید. همه ساله گردشگران زیادی به این کشور سفر می کنند. تورهای گردشگری به مقصد تایلند نیز جزو پرطرفدارترین تورهای گردشگری به حساب می آید.

شهر بانکوک تایلند در مرکز اقتصادی و سیاسی این کشور است. البته گردشگران و مهاجران تنها به این دلیل به سمت این شهر جذب نمی‌شوند.

بلکه زندگی پرجنب‌ وجوش شبانه، غذاهای خیابانی ارزان و خوشمزه، خیابان‌های مملو از جمعیت و طبیعت رویایی بانکوک تایلند است که، هر کسی را که یکبار عکس‌های آن را دیده، شیفته خودش می‌کند.

یکی از پرطرفدارترین سایت‌های فروش انواع تور گردشگری خارجی؛ برای ۸ شب سفر رفت و برگشت هوایی به بانکوک تایلند و اقامت در هتل Lebua At State Tower قیمت اتاق ۲ تخته مبلغ۷۱,۴۵۰,۰۰۰ تومان و قیمت اتاق ۱ تخته مبلغ۱۱۳,۵۵۰,۰۰۰ تومان اعلام شده است.

این در حالی است که هتل Amari Watergate Bangkok  برای همین مدت اقامت قیمت اتاق ۲ تخته را مبلغ ۵۵,۳۵۰,۰۰۰ تومان و قیمت اتاق ۱ تخته را مبلغ ۸۰,۶۵۰,۰۰۰ تومان تعیین کرده است.

لازم به ذکر است قیمت‌های درج شده مربوط به سایت‌های فروش اینترنتی است و به دلیل نوسان قیمت ها و سایر عوامل ممکن است با نرخ امروز  متفاوت باشد.

قیمت تور بانکوک ( ۸ روز / مهر ماه ۱۴۰۲)

هتل درجه هتل نوع اتاق قیمت(هرنفر / تومان)
Lebua At State Tower ۵ ۲ تخته ۷۱,۴۵۰,۰۰۰
۵ ۱ تخته ۱۱۳,۵۵۰,۰۰۰
Shangrila ۵ ۲ تخته ۶۴,۳۰۰,۰۰۰
۵ ۱ تخته ۹۹,۳۰۰,۰۰۰
Amari Watergate Bangkok ۴ ۲ تخته ۵۵,۳۵۰,۰۰۰
۴ ۱ تخته ۸۰,۶۵۰,۰۰۰

 

دیگران می‌خوانند
اینستاگرام تیتر کوتاه

نظر شما

اخبار
پیشنهاد سردبیر