اختصاصی تیترکوتاه؛

برای خرید سرخ کن چقدر باید هزینه کرد؟ / این مدل سرخ کن ۱۹ میلیون قیمت دارد

برای خرید سرخ کن چقدر باید هزینه کرد؟ / این مدل سرخ کن ۱۹ میلیون قیمت دارد

در این گزارش به بررسی قیمت جدید انواع سرخ کن میپردازیم.

سرخ کن یک دستگاه پیشرفته است که تحت عنوان airfryer شناخته می‌شود و عملکرد آن بر پایه جریان حرارت خشک در سطح محفظه حاوی غذا است. به این صورت که هنگام پخت، تمام روزنه‌های محفظه غذا بسته می‌شود و فناوری جریان حرارت (که در سرخ کن‌های برندهای مختلف متفاوت است) شروع به فعالیت می‌کند.

دستگاه‌های سرخ کن جزو دستگاه هایی هستند که امروزه برای آشپزی بهتر به کمک آشپزان آمده‌اند و می‌توانند بسیار راحت تر از گذشته مواد غذایی را به صورت سرخ شده در اختیار آشپز قرار دهند.

سرخ کن‌ها متشکل از یک المنت گرم کننده، یک ظرف توری برای قرار گرفتن مواد غذایی در آن و ظرف پر از روغن می‌باشد که با استفاده از این سیستم ساده شما می‌توانید غذای خود را به بهترین شکل ممکن سرخ و برشته کنید. به عبارتی به کمک دستگاه سرخ کن فر آیند سرخ کردن مواد غذایی را بدون دردسر، با سرعت بیشتر، کیفیت بالاتر و طعم بهتری می‌توان تجربه کرد.

معمولا در فست فود‌ها و رستوران‌ها به جای استفاده از قابلمه یا تابه از سرخ کن‌های بزرگ و صنعتی استفاده می‌شود که این دستگاه‌ها با حجم زیادی از روغن بسیار سریع مواد را به صورت سرخ شده در اختیار شما میدهند.

معمولا افراد فکر می‌کنند که با خرید سرخ کن باید به میزان زیادی روغن مصرف کنند، اما بد نیست بدانید که در سال‌های اخیر سرخ کن هایی تولید شده که با استفاده از روغن کم یا حتی بودن روغن می‌توانند به شکل ویژه‌ای مواد غذایی را برای شما سرخ کنند.

قیمت انواع سرخ کن در بازار

در ادامه لیستی از قیمت سرخ کن در سطح بازار را برای شما آماده کردیم. با تیترکوتاه همراه باشید.

سرخ کن بدون روغن سیلورکرست ۲،۲۵۰،۰۰۰ تومان است.

سرخ کن بدون روغن مباشی ۵،۲۴۷،۸۶۰ تومان قیمت دارد.

همچنین سرخ کن بدون روغن شیائومی ۴،۵۵۰،۰۰۰ تومان قیمت دارد.

قیمت سرخ کن بدون روغن سوناشی ۳،۲۹۰،۰۰۰ تومان است.

سرخ کن نینجا نیز ۵،۶۸۷،۷۳۰ تومان قیمت دارد.

سرخ کن بدون روغن فیلیپس مدل ۱۸،۹۸۵،۰۰۰ است.

سرخکن

دیگران می‌خوانند
اینستاگرام تیتر کوتاه

نظر شما

اخبار
پیشنهاد سردبیر