بیت کوین | قیمت بیت کوین | ارز دیجیتال | قیمت ارز دیجیتال

رشد ۴۰۰ درصدی قیمت بیت کوین در راه است؟ / شمارش معکوس برای رالی عظیم بیت کوین

رشد ۴۰۰ درصدی قیمت بیت کوین در راه است؟ / شمارش معکوس برای رالی عظیم بیت کوین

تحلیلگر معروف کریپتو می‌گوید که بیت‌کوین بیش از ۴۰۰ درصد رشد خواهد کرد.

بیت کوین یک رمزارز دیجیتال است که در سال ۲۰۰۹ توسط شخص یا گروهی با نام ساتوشی ناکاموتو ابداع شد. این رمزارز بر مبنای فناوری بلاکچین کار می‌کند و تمامی تراکنش‌ها در شبکه بیت کوین ثبت می‌شود. بیت کوین از دو کلید که نوعی رمزنگاری را انجام می‌دهد استفاده می‌کند: یک کلید خصوصی که کاربران از آن برای امضای تراکنش‌ها استفاده می‌کنند و یک کلید عمومی که برای تأیید این امضاها توسط شبکه بیت کوین مورد استفاده قرار می‌گیرد. ارزش بیت کوین بر اساس عرضه و تقاضا برقرار می‌شود و قیمت آن ممکن است متغیر باشد. همچنین، بیت کوین می‌تواند به عنوان یک سرمایه‌گذاری مورد استفاده قرار گیرد.

دیو ویو، تحلیلگر ارزهای دیجیتال گفت که قیمت بیت‌کوین در ابتدا می‌تواند تا مرز ۵۰ هزار دلار پیش از بازگشت به سطح حمایت حدود ۳۵ هزار دلار برسد.

تحلیلگر برجسته بازار ارز‌های دیجیتال که به دلیل پیش‌بینی دقیق مسیر بازار قبلی بیت‌کوین شناخته شده است، پیش‌بینی خوش‌بینانه‌ای را برای ارزش آتی این ارز دیجیتال پیشرو به اشتراک گذاشت.

دیو ویو، تحلیلگر ارز‌های دیجیتال گفت که بیت‌کوین در ابتدا می‌تواند تا مرز ۵۰ هزار دلار پیش از بازگشت به سطح حمایت حدود ۳۵ هزار دلار برسد.

بر اساس تجزیه و تحلیل وی، بیت‌کوین می‌تواند رالی عظیمی را آغاز کند که ارزش آن تا آوریل ۲۰۲۵ به ۱۸۰ هزار دلار تخمین زده می‌شود و نشان دهنده افزایش خیره‌کننده ۴۲۴ درصدی نسبت به قیمت فعلی آن است.

همچنین پیشنهاد کرد که افزایش جزئی‌تری می‌تواند در آستانه رویداد هاوینگ بعدی بیت‌کوین در سال ۲۰۲۴ رخ دهد و به طور بالقوه قیمت این ارز دیجیتال را فراتر از بالاترین حد خود برساند.

این تحلیلگر با حمایت از موضع صعودی خود به میانگین متحرک همگرایی واگرایی ماهانه (MACD)، ابزاری برای شناسایی روند‌های بازار اشاره کرد و معتقد است که وارد فاز صعودی قطعی شده است.

در اوایل ماه اکتبر، این تحلیلگر گفت که جفت اتریوم و بیت‌کوین ممکن است به پایان یک الگوی گوه‌ای قابل توجه نزدیک شوند. این مورد می‌تواند به یک شکست بالقوه صعودی در اوایل سال آینده اشاره کند.

وی پیش‌بینی کرد که ارزش و قیمت بیت‌کوین حدود یک دهه دیگر از دارایی‌های سنتی مانند شاخص‌های سهام پیشی می‌گیرد.

مجموع ارزش بازار جهانی ارز‌های دیجیتال درحال‌حاضر ۱.۳۲ تریلیون دلار برآورد می‌شود که این رقم نسبت به روز قبل ۱.۸۶ درصد بیشتر شده است. درحال‌حاضر ۵۲.۱۷ درصد کل بازار ارز‌های دیجیتال در اختیار بیت‌کوین بوده که در یک روز ۰.۲۳ درصد کاهش داشته است.

حجم کل بازار ارز‌های دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته ۳۰.۲۴ میلیارد دلار است که ۲۱.۸۳ درصد کاهش داشته است. حجم کل در امور مالی غیر متمرکز درحال‌حاضر ۳.۶۱ میلیارد دلار است که ۱۱.۹۴ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارز‌های دیجیتال بوده و حجم تمام سکه‌های پایدار اکنون ۲۵.۵۱ میلیارد دلار است که ۸۴.۳۶ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارز‌های دیجیتال را تشکیل می‌دهد.

این رده حاوی تغییرات قیمتی ۱۰ ارز دیجیتالی بزرگ از نظر ارزش بازار است.

۱- بیت‌کوین

قیمت: ۳۵ هزار و ۱۸۵.۸۷ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۱.۴۴ درصد افزایش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۳.۴۰ درصد افزایش

۲- اتریوم

قیمت: ۱۸۸۴.۶۵ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۲.۹۵ درصد افزایش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۶.۰۰ درصد افزایش

۳- تتر

قیمت: ۱.۰۰ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۳ درصد افزایش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۰۶ درصد افزایش

۴- بایننس کوین

قیمت: ۲۴۱.۹۱ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۴.۸۲ درصد افزایش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۷.۵۵ درصد افزایش

منبع: فرارو
دیگران می‌خوانند
اینستاگرام تیتر کوتاه

نظر شما

اخبار
پیشنهاد سردبیر