اجاره واحدهای ۱۵۰ تا ۲۵۵ متری در فرمانیه + جدل قیمت

اجاره واحدهای ۱۵۰ تا ۲۵۵ متری در فرمانیه + جدل قیمت

در گزارش زیر به بررسی قیمت رهن و اجاره آپارتمان‌های ۳ خوابه در فرمانیه خواهیم‌ پرداخت.

اگر قصد اجاره یک آپارتمان سه خوابه در فرمانیه را دارید، گزارش امروز ما را از دست ندهید، برای راحتی شما جدولی را تهیه کرده‌ایم تا بدانید برای رهن و اجاره یک واحد ۱۵۰ تا ۲۵۵متری در مناطق مختلف فرمانیه و با امکانات متفاوت دقیقا به چه بودجه‌ای برای رهن نیازمند هستید.

اگر بودجه شما بیشتر از ۱ میلیارد است گزینه مناسب مثل یک واحد ۲۵۵متری سه خوابه دارای امکاناتی مانند بوتیک آپارتمانی مدرن فستیوالی از برند‌های محبوب صنعت ساختمانی و آشپزخانه‌ای ENZO+فرنیش SMEG تراس گاردنی قابل چیدمان و فضای صبحانه خوری مجزا را با پرداخت رهن ۲ میلیاردی و اجاره ۱۱۰ میلیونی اجاره کرد.

اگر کمتر از ۱میلیارد دارید می‌توانید یک خانه سه خوابه ۱۷۰ میلیونی در فرمانیه که آسانسور، پارکینگ، انباری دارد را با رهن ۷۰۰ میلیون تومان و اجاره ۷۰ میلیونی در فرمانیه کرایه کنید.

اگر کمتر از ۷۰۰ میلیون دارید نگران نباشید یک واحد دیگر که سه خوابه است را با رهن ۵۰۰میلیون و اجاره ۵۵ میلیونی برای اجاره آگهی شده است.

 با توجه به سال ساخت، منطقه و برخورداری از امکاناتی مانند آسانسور، پارکینگ و انباری قیمت‌ها متغیر است.

با مطالعه جدول زیر اطلاعات بیشتری درباره قیمت رهن و اجاره در فرمانیه به‌دست خواهید آورد.

مسکن-فرمانیه

توجه داشته‌ باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در فرمانیه برای اجاره گذاشته شده‌اند و نرخ‌های ذکر شده قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت‌ها در هر منطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و... متفاوت خواهد بود.

دیگران می‌خوانند
اینستاگرام تیتر کوتاه

نظر شما

اخبار
پیشنهاد سردبیر