پیش بینی عجیب؛ طلا به ۵ هزار و بیت‌کوین به ۵۰۰ هزار دلار می‌رسد

پیش بینی عجیب؛ طلا به ۵ هزار و بیت‌کوین به ۵۰۰ هزار دلار می‌رسد

نویسنده کتاب پرفروش پدر پولدار پدر فقیر، رابرت کیوساکی، می‌گوید «کریپتو آینده است».

او از پول فیات به عنوان پول جعلی یاد کرد، در حالی که به عقیده او طلا و نقره «پول خدا» و بیت کوین «پول مردم» است.

رابرت کیوساکی کریپتو را پول آینده می بیند

نویسنده کتاب پدر پولدار پدر فقیر، رابرت کیوساکی، معتقد است که ارز دیجیتال آینده است. پدر پولدار پدر فقیر کتابی است که در سال ۱۹۹۷ توسط کیوساکی و شارون لچتر نوشته شده است و بیش از شش سال است که در فهرست پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز قرار دارد، بیش از ۳۲ میلیون نسخه از این کتاب به بیش از ۵۱ زبان در بیش از ۱۰۹ کشور فروخته شده است.

کیوساکی در پستی در پلتفرم رسانه اجتماعی X شنبه اشاره کرد که یک "کنفرانس عظیم رمزارز" در سنگاپور در حال برگزاری است و تاکید کرد که "بسیار هیجان انگیز" که در آن شرکت کند. این نویسنده معروف افزود: کریپتو آینده است و پول‌های فیات نان تست است.

کیوساکی مدت‌هاست که هشدار داده است که روزهای ارز فیات به شماره افتاده است. او به طور مداوم از پول‌های فیات، از جمله دلار امریکا، به عنوان پول جعلی یاد می‌کند. از نظر او، طلا و نقره «پول خدا» هستند، در حالی که بیت کوین «پول مردم» است.

در ماه جولای، او گفت که سقوط بزرگی در راه است و پایان دلار امریکا نزدیک است. در فوریه، این نویسنده مشهور رکود اقتصادی شدیدی را پیش‌بینی کرد که فدرال رزرو را مجبور خواهد کرد تا میلیاردها دلار پول جعلی چاپ کند. علاوه بر این، او انتظار دارد که اعتماد به دلار امریکا از بین برود. در نتیجه، او پیش‌بینی کرد که تا سال ۲۰۲۵، طلا به ۵۰۰۰ دلار، نقره به ۵۰۰ دلار و بیت کوین به ۵۰۰۰۰۰ دلار خواهد رسید.

نویسنده مشهور مدت زیادی است که بیت کوین را در کنار طلا و نقره توصیه می‌کند. او قبلاً فاش کرده بود که یک سرمایه‌گذار بیت کوین است نه یک معامله گر. او همچنین گفت که بیت کوین را دوست دارد زیرا مانند طلا، نقره و نفت به عنوان کالایی طبقه بندی می‌شود. وی خاطرنشان کرد که بیشتر توکن‌های رمزنگاری توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) به عنوان یک اوراق بهادار ثبت نشده طبقه بندی می‌شوند و هشدار داد که ناظر اوراق بهادار بیشتر آنها را با مقررات سنگین سرکوب خواهد کرد.

دیگران می‌خوانند
اینستاگرام تیتر کوتاه

نظر شما

اخبار
پیشنهاد سردبیر