بازار رهن و اجاره در گیلان / از ۶۰ تا ۶۰۰ میلیون + جدول قیمت

بازار رهن و اجاره در گیلان / از ۶۰ تا ۶۰۰ میلیون + جدول قیمت

در گزارش زیر به بررسی قیمت اجاره واحدهای نقلی شهر رشت خواهیم‌ پرداخت.

برای اجاره یک آپارتمان نقلی در رشت حداقل ۶۰ میلیون تومان باید پول رهن داشته باشید با این پول رهن و اجاره ۶ میلیون تومانی می‌توان در میدان توشیبا یک واحد ۴۰ متری اجاره کرد.

برای اجاره آپارتمان‌های ارزان قیمت شهر رشت می‌توانید به محله حمیدیان نیز مراجعه کنید در این محله برای اجاره یک آپارتمان ۶۰ متری یک خوابه با انباری باید پول پیش ۷۰ میلیون تومانی و اجاره ۳ میلیونی پرداخت کنید.

همچنین اگر اجاره پایین مد نظر دارید می‌توانید در استاد معین شهر رشت یک واحد ۷۵ متری که یک خواب است و پارکینگ و انباری دارد را با رهن ۲۰۰ میلیون تومان و مبلغ اجاره ۴ میلیون تومان کرایه کنید.

اگر قصد رهن کامل یک آپارتمان نقلی در شهر رشت را دارید در فلکه گاز یک واحد ۸۰ متری دارای تمام امکانات با مبلغ ۶۰۰ میلیون تومان برای اجاره آگهی شده است.

در محله ادیب‌‌‌صابر فول رشت و بلوار لاکان این شهر هم می‌توان یک واحد نقلی با نرخ اجاره مناسب پیدا کرد. برای نمونه در محله ادیب صابر فول یک واحد ۶۰ متری یک خوابه که انباری هم دارد و در سال ۹۹ ساخته شد با پول پیش ۱۰۰ میلیون تومان و اجاره ۳ میلیون تومان برای اجاره آگهی شده است.

همچنین در بلوار لاکان شهر رشت هم واحد نقلی ۶۰ متری یک خواب با رهن ۱۲۰ میلیونی و اجاره ۳ میلیون و ۳۰۰ هزار تومانی قابل کرایه است.

اجاره یک واحد نقلی در شهر رشت با مبلغ‌های کمی بالاتر هم امکان‌پذیر است برای نمونه در چمارسرای رشت واحد ۸۰ متری یک خوابه که پارکینگ و انباری هم دارد با مبلغ رهن ۲۰۰ میلیون و کرایه ۴ میلیونی برای اجاره آگهی شده است.

با مطالعه جدول زیر اطلاعات بیشتری درباره هزینه اجاره خانه در رشت به‌دست می‌آورید.

خانه-رشت

توجه داشته‌ باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در شهر رشت برای اجاره گذاشته شده‌اند و نرخ‌های ذکر شده قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت اجاره مسکن در هر منطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و... متفاوت خواهد بود.

 

دیگران می‌خوانند
اینستاگرام تیتر کوتاه

نظر شما

اخبار
پیشنهاد سردبیر