اطلاعیه آموزش و پرورش درخصوص تحویل بدون نوبت خودرو

اطلاعیه آموزش و پرورش درخصوص تحویل بدون نوبت خودرو

وزارت آموزش و پرورش با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد که پس از ابلاغ دستور رئیس جمهور، هیچ خودرویی از شرکت‌های خودروسازی خارج از ضوابط و بدون نوبت دریافت نکرده است.

به گزارش تیترکوتاه؛ در این اطلاعیه آمده است: پس از اعلام یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی مبنی بر واگذاری خودروهای حواله‌ای و خارج از نوبت به وزارت آموزش و پرورش، سرپرست وزارت آموزش و پرورش به صورت فوری و طی نامه ۱۵۹۳/م/۱۴۰/ص به مرکز حراست، اداره کل ارزیابی و عملکرد، معاونت توسعه و برنامه‌ریزی و معاونت حقوقی تاکید کرد؛ در راستای حفظ شان و جایگاه نظام تعلیم و تربیت و با هدف شفاف سازی و بیان واقعیت در مواجهه با افکار عمومی و مقابله با هرگونه رانت و فساد احتمالی، موضوع مطرح شده توسط یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در مورد دریافت خودرو خارج از ضوابط و بدون نوبت، مورد پیگیری قرار گیرد و در اسرع وقت پاسخ دقیق ارائه گردد که این مراجع پس از بررسی اعلام کردند؛ هیچ خودرویی در وزارت آموزش و پرورش خارج از ضوابط و بدون نوبت دریافت نشده است.

در پایان این اطلاعیه آمده است: وزارت آموزش و پرورش در این مسیر از تعامل با نمایندگان مجلس شورای اسلامی استقبال می‌کند.

انتهای پیام/

دیگران می‌خوانند
اینستاگرام تیتر کوتاه

نظر شما

  • حبیب الله

    آموزش وپرورش برای دولت هیچ اهمیتی ندارد.بنابه چندین دلیل تبعیض بی عدالتی خصوصی کردن مدارس عدم توجه به معیشت معلمان سپردن وزارت به کسانی که چیزی ازآموزش وپرورش نمی دانند بازداشت معلمان ندادن رتبه ای که حق معلمان است .عدم توجه به مناطق محروم روستایی وعشایری. .بی احترامی به معلمان ازسوی نمایندگان وروحانیان امام جمعه. چپاول صندوق ذخیره فرهنگیان . دادن وعده های
    توخالی به فرهنگیان .وووو. وووو

اخبار
پیشنهاد سردبیر