ماجرای فیش حقوقی ۱۰۶ میلیونی این کارمند شهرداری

مدیرکل سرمایه انسانی شهرداری تهران از بررسی فیش حقوقی ۱۰۶ میلیونی کارمند شهرداری خبر داد و گفت: فیش‌های قبل و بعد را بررسی و اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

اکبر مردانی مدیرکل سرمایه انسانی شهرداری تهران در خصوص انتشار فیش حقوقی ۱۰۶ میلیونی یکی از کارمندان شرکت پسماند زیر مجموعه شهرداری تهران گفت: این فیش حقوقی مربوط به مرداد سال گذشته است و تعداد آیتم‌های مربوط به پرداخت معوقه و موارد استرداد حقوق آن بسیار زیاد است.

مردانی با تأکید بر این موضوع که مولفه های درج شده در فیش فرد مورد نظر نیاز به بررسی تخصصی دارد، اعلام کرد که صبح روز شنبه در جلسه ای ضمن بررسی روند پرداخت حقوق ایشان در ماه های مختلف سال گذشته، فیش‌های حقوقی ماه‌های قبل و بعد مرداد ماه فرد مورد نظر نیز بررسی خواهد شد و با این کار مشخص می‌شود چه بخشی از حقوق مربوط به معوقات بوده و دریافتی خالص ماهانه وی در طول سال گذشته چقدر بوده است.

وی ادامه داد: فردا جلسه بررسی فیش انجام و اطلاع‌رسانی لازم صورت می‌گیرد و ما به دنبال شفاف‌سازی هستیم و چیز مخفی وجود ندارد.

دیگران می‌خوانند
اینستاگرام تیتر کوتاه

نظر شما

 • ناشناس

  شهراری یک سازمان فساد است

 • ناشناس


  سخنگوی شهرداری تهران: ارزش یکی از پرونده‌های فسادی که کشف کردیم

 • ناشناس

  فساد در شهرداری تهران
  فساد در شهرداری تهران همچنین از چرایی‌های ایجاد کمیتهٔ شفافیت شورای شهر نیز بوده‌است. در سال ۱۳۹۹، یک عضو شورای شهر تهران اعلام کرد که: «فساد آزار دهنده‌ترین و مشمئز کننده‌ترین صفتی است

اخبار
پیشنهاد سردبیر