نمایشگاه صنعت ساختمان کیش در آستانه هفده سالگی

نمایشگاه صنعت ساختمان کیش در آستانه هفده سالگی

این رویداد با حضور متخصصان و تولیدکنندگان برتر داخلی از ۷ تا ۱۰ دی ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی کیش برگزار خواهد شد.

جزیره کیش در هفته دوم دی ماه میزبان هفدهمین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان و صنایع وابسته خواهد بود.

این رویداد با حضور متخصصان و تولیدکنندگان برتر داخلی از ۷ تا ۱۰ دی ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی کیش برگزار می‌شود. گفتنی است تا کنون حضور ۱۰۰ شرکت تخصصی فعال در صنعت ساختمان کشور در این رویداد قطعی شده است.

شرکت شهرک‌های صنعتی تهران، قزوین، کرمان، یزد، هرمزگان و بوشهر نیز حمایت‌های همه جانبه ‌ای را از مجموعه‌های حاضر در شهرک‌ها برای حضور در این رویداد نمایشگاهی به عمل آورده‌اند.

لازم به ذکر است که سازمان نظام مهندسی صنعت ساختمان تهران نیز حمایت‌های ویژه‌ای را از شرکت‌های متقاضی برای حضور در این رویداد در نظر گرفته است. در مدت زمان برگزاری این رویداد هیات‌های بازدید از استان‌های بوشهر، یزد و قزوین به منظور بازدید از این نمایشگاه به جزیره کیش اعزام خواهند شد و مرکز همایش‌ها و نمایشگاه‌های بین‌المللی کیش نیز فضا و بستر مناسبی را برای تمام مجموعه‌ها و شرکت‌های حاضر در این رویداد فراهم کرده است.

شرکت نمایشگاهی هفتواد به عنوان مجری رویدادهای تخصصی و بین‌المللی مدیریت دوره هفدهم نمایشگاه صنعت ساختمان را بر عهده خواهد داشت. در این نمایشگاه کلیه خدمات و کالاهای مرتبط با صنایع ساختمانی، دکوراسیون، عمران و شهرسازی به مخاطبان ارائه می‌شود.

شایان ذکر است که سازمان منطقه آزاد کیش در برگزار این رویداد مشارکت و همکاری دارد. علاقه مندان می‌توانند از ساعت ۱۷ الی ۲۲ طی ۴ روز از این رویداد بازدید داشته باشند.

سپیده  قاضی نژاد
سپیده قاضی نژاد
دیگران می‌خوانند
اینستاگرام تیتر کوتاه

نظر شما

اخبار
پیشنهاد سردبیر