آموزش و پرورش | فرهنگیان | معلمان | مجلس

نماینده مجلس تهدید کرد / این فرهنگیان را سریع تر جذب کنید

نماینده مجلس تهدید کرد / این فرهنگیان را سریع تر جذب کنید

نماینده چابهار در صحن علنی امروز مجلس در خصوص رسیدگی به وضعیت تبدیل نیروهای مهر آفرین به وزیر آموزش و پرورش تذکر داد.

مهرآفرین طرحی است که به منظور جذب هزاران نیرو استخدامی تصویب شده و به دنبال آن افراد به صورت استخدام پیمانی در ارگان های مختلف مشغول به کار می شوند. یکی از این سازمان ها، وزارت آموزش و پرورش بوده که از طریق این طرح در جهت ارتقای کیفیت سطوح آموزشی، افرادی را جذب می کند. آزمون استخدامی ۱۴۰۱ این طرح مختص به معلمان طرح مهرآفرین و معلمان قرآنی بوده که می توانند با کسب حد نصاب علمی در آن مشمول رتبه بندی خواهند شد.

 معین الدین سعیدی نماینده چابهار در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی نوبت عصر امروز یکشنبه ۲۸ آبان ماه مجلس در جریان بررسی جزئیات لایحه برنامه هفتم توسعه، در تذکری خطاب به رضا مراد صحرایی وزیر آموزش و پرورش گفت: ما از شما توقع وفای به عهد درباره معلمان، خرید خدمات و تبدیل وضعیت معلمان طرح مهرآفرین را داریم.

وی با بیان اینکه تبدیل وضعیت نیروهای مهرآفرین تاکنون اتفاق نیفتاده است، گفت: اگر منتظر سازمان اداری و استخدامی هستید، باید بگویم که آقای لطیفی فقط برای خود این کار را انجام می‌دهد، در واقع قرارداد کار معین را فقط برای خود انجام می‌دهد.

نماینده چابهار در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: در حال حاضر معلمان چشم انتظار هستند، بنابراین با توجه به همکاری کامل مجلس انقلابی، موضوع قرارداد کار معین معلمان خرید خدمات و تبدیل وضعیت معلمان طرح مهرآفرین با اقدامی عاجل، انقلابی و فوری پیگیری شود.

منبع: فارس
دیگران می‌خوانند
اینستاگرام تیتر کوتاه

نظر شما

اخبار
پیشنهاد سردبیر