خدمات ویژه برای فرهنگیان

خدمات ویژه برای فرهنگیان

ناظر ستاد اسکان وزارت آموزش و پرورش در بازدید از پایگاه های اسکان آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: معلمین کشور یک سرمایه انسانی هستند و مشکلات مالی نمی‌تواند مانع کار جهادی آنان شود لذا باید از آنان حمایت روحی و عاطفی کرد.

زهرا جهاندوست در بازدید از پایگاه های اسکان آموزش و پرورش خراسان رضوی اظهارداشت: معلمان باید امکان سفر‌ زیارتی و سیاحتی به همه نقاط کشور همراه با فرزندان خود داشته باشند.

ناظر ستاد اسکان وزارت آموزش و پرورش بیان کرد: مشکلات مالی نمی‌تواند جلوی کار جهادی معلمان ما را بگیرد؛ ۶۰ درصد دولت را فرهنگیان تشکیل می‌دهند که انتظار می‌رود برای این درصد امکانات لازم فراهم شود.

جهاندوست گفت: همه برنامه های آموزش و پروش اعم از اردوهای دانش آموزی، مسائل فرهنگی دانش آموزان، تامین تجهیزات مدارس محروم و عشایری در اولویت است.

وی افزود: باید با روحیه جهادی و دینی و با اتحاد و همدلی کارکنیم و با اطلاع رسانی درست کمک بیشتری از خیرین داشته باشیم.

دلدار، مسئول ستاد اسکان استان خراسان رضوی اظهارداشت: با چهار دوره اسکان در طول سال، آموزش و پرورش خراسان رضوی یک سوم سال در اسکان فعال است و استهلاک وسایل، پرداخت قبوض و هزینه های اسکان بر عهده مدیران مدارس است.

وی افزود: مدارس دور حرم مطهر دارای بافت قدیمی هستند و باید ترمیم شوند، زائران نیز به مدارس نزدیک حرم علاقه بیشتری دارند.

محمد شم آبادی، رئیس اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: در حوزه اسکان فرهنگیان همه استان پای کار هستند و از پیش از نوروز همه فعال و آماده خدمت‌رسانی هستند.

وی ادامه داد: در ایام نوروز خادمین اسکان فرهنگیان در کنار زائران هستند و همه دوست دارند بهترین خدمات به بهترین قشر جامعه که فرهنگیان هستند داشته باشند.

شم آبادی ادامه داد:هر اعتباری برای اسکان استان پرداخت شود برای کل فرهنگیان کشور هزینه می شود زیرا ما خادم فرهنگیان کشور هستیم.

شم آبادی با اطمینان بخشیدن به زائرین بارگاه حضرت رضا علیه السلام افزود:در اسکان نوروزی نظارت به صورت ۲۴ ساعته در حال انجام است.

حسین محمدزاده، رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی با اشاره به جایگاه فرهنگیان در جامعه خواستار تدارک امکانات ویژه برای این عزیزان شد.

وی گفت: باید درصدی از اعتبارات استان‌ها برای اسکان خود آن استان در مشهد سرمایه گذاری شود.

محمدزاده ادامه داد: خادمی زائران فرهنگی برای استان افتخار است و با جان و دل این کار انجام می شود.

وی اشاره کرد: امیدواریم با حضور ناظرین وزارتی مسائل اسکان در استان مرتفع شود. محمدزاده در آخر از همه همکاران که در سرما و باران این روزها خادم زائرین هستند تشکر کرد.

رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی در آخر بیان کرد: رضایتمندی زائر امام رضا علیه السلام برای ما افتخار است.

علیرضا روشندل،رئیس اداره امور رفاهی و پشتیبانی آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: مشهد به اضافه منطقه تبادکان دارای ۸ پایگاه اسکان است.

وی گفت: ناظران استان به صورت ۲۴ ساعته مدارس را تحت نظر دارند و مشکلات مدرسه ها رصد و با همکاری نواحی و پایگاه ها مرتفع می شود. زائران با طی مسافت طولانی با خانواده انتظار تکریم دارند و باید در این راستا امکانات لازم تهیه شود.

مریم  محمدی
مریم محمدی
منبع: تسنیم
دیگران می‌خوانند
اینستاگرام تیتر کوتاه

نظر شما

اخبار
پیشنهاد سردبیر