اطلاعیه سازمان سنجش درباره پذیرفته شدگان دانشگاه امام صادق(ع)

اطلاعیه سازمان سنجش درباره پذیرفته شدگان دانشگاه امام صادق(ع)

سازمان سنجش اطلاعیه ای در خصوص اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان رشته‌های مختلف تحصیلی دانشگاه امام صادق (ع) در آزمون سراسری سال ۱۴۰۱ صادر کرد.

سازمان سنجش اطلاعیه ای در خصوص اعلام اسامی پذیرفته شدگان رشته های مختلف تحصیلی دانشگاه امام صادق (ع) درآزمون سراسری سال ۱۴۰۱ صادر کرد که به شرح زیر است؛

پیرو اطلاعیه ۲۸ شهریورماه درخصوص اعلام نتایج نهایی آزمون سراسری سال ۱۴۰۱، (رشته های تحصیلی پذیرش با آزمون و پذیرش صرفا براساس سوابق تحصیلی) به اطلاع متقاضیانی که مشخصات آنان به عنوان پذیرفته شده رشته های مختلف تحصیلی دانشگاه امام صادق (ع) در آزمون سراسری سال ۱۴۰۱ اعلام شده است، می رساند که پذیرفته شدگان لازم است براساس توضیحات ذیل نسبت به ثبت نام خویش اقدام کنند.

۱- زمان و نحوه ثبت نام از پذیرفته شدگان از طریق دانشگاه امام صادق (ع) اطلاع رسانی خواهد شد.

۲- عدم مراجعه پذیرفته شدگان برای ثبت نام در زمان مقرر، به منزله انصراف از ثبت نام تلقی شده و هیچ گونه اعتراضی پذیرفته نخواهد شد.

۳- آن دسته از متقاضیانی که در مرحله اعلام نتایج نهایی رشته های تحصیلی پذیرش با آزمون و یا پذیرش صرفاً براساس سوابق تحصیلی (در تاریخ ۲۸ شهریور) در ردیف پذیرفته شدگان نهایی قرار گرفته اند و هم اکنون نیز در ردیف پذیرفته شدگان رشته های تحصیلی دانشگاه امام صادق (ع) قرار دارند، باید از دو رشته قبولی اعلام شده یکی را به دلخواه انتخاب و در آن رشته ثبت نام و به تحصیل بپردازند و ثبت نام در یک رشته تحصیلی به منزله انصراف از رشته دیگر تلقی خواهد شد.

۴- پذیرفته شدگان لازم است بر حسب مورد مطابق جدول مندرج در بند (ج) اطلاعیه اعلام نتایج پذیرفته شدگان نهایی رشته های مختلف تحصیلی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی آزمون سراسری سال ۱۴۰۱ (رشته های تحصیلی با آزمون و پذیرش صرفا براساس سوابق تحصیلی) در تاریخ ۲۸ شهریور موجود در درگاه اطلاع رسانی این سازمان نسبت به تهیه مدارک ثبت نامی اقدام و به دانشگاه ارائه کنند.

۵- متقاضیانی که در ردیف پذیرفته شدگان قرار نگرفته اند درصورت داشتن هر گونه سوال و یا اعتراض باید موضوع را از طریق دانشگاه امام صادق (ع) پیگیری کنند.

مریم  محمدی
مریم محمدی
منبع: مهر
دیگران می‌خوانند
اینستاگرام تیتر کوتاه

نظر شما

اخبار
پیشنهاد سردبیر